ציורי שמן נוף ים

ציור שמן מקורי חוף ים על בד קנבס – רפרודוקציה של אמן אמריקאי מפורסם, 2 נשים עם שמלות לבנות וגבר בלבוש של שנות ה-30, תמונה קלאסית עם מטריות בחוף הים.מידות: גובה 30 ס"מ, רוחב 40 ס"מ וגם במידה גובה 50 ס"מ על רוחב 60 ס"מ – הגודל ללא המסגרת.

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (25) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (26) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (27)

 

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (28)

ציור שמן על קנבס מקורי – תמונה מושלמת לבית, אימא מחזיקה את הבת בחוף הים – עם שמלה ורודה וכובע קש בחוף הים מחזיקה את הבת עם קוקיות ודלי למשחק בחוף הים, גובה 60 ס"מ רוחב 50 ס"מ ציור מדהים, נראה יותר יפה במציאות עם מסגרת מודרנית.

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (5) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (6) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (7)רקדנים עם מטריות והרקע חוף הים – תמונה משגעת עם מסגור ועיטורים בצבע זהב, במחיר מדהים שאסור לפרסם ! 2 זוגות רוקדים בחוף הים, הנשים בשמלות אדומות והגברים בלבוש אלגנטי של שנות ה-30 , תמונה אלגנטית שחזור של ציור אמריקאי מפורסם, גובה 50 ס"מ על רוחב 60 ס"מ (המימדים לא כוללים את המסגרת)

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (12) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (13) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (14) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (15) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (16) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (17)

ילדים משחקים בחוף הים – תמונות נוף ים קטנות לבית שמן על בד קנבס, תמונות אווירה מקוריות שלא תמצאו בשום מקום אחר 3 ילדים משחקים בונים ארמונות בונים בחוף הים כשברקע מפרשיות מפליגות, עפיפון על החול והמון צבעים יפים שמעשירים את הציור, גובה 30 ס"מ, רוחב 40 ס"מ (הגודל לא כולל מסגרת) חובה לראות מחירים הכי זולים שיש, פספרטו ומסגרת מדהימה.

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (34)

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (23)

 

 

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (24)

2 נערות בשמלות לבנות וכובע לבן וסלסלות פרחים, הולכות בחוף הים – תמונת שמן עד קנבס עם נוף ים פסטורלי, תמונת אווירה מושלמת לבית עם מסגור מודרני יפיפיה, חובה לראות במציאות.

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (8) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (9) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (19) ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (20)

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (31)

ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (1)
ציורי שמן נוף ים - תמונות שמן ים (32)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *