מוזיאון פתח תקווה לאומנות – ביקורת תערוכה מידה כנגד מידה

ביום שבת האחרון היינו במוזיאון פתח תקווה סמוך ליד לבנים בקריית המוזיאונים, בית יד לבנים, רחוב ארלוזורוב 30 פתח–תקוה.

הפארק עצמו הסמוך ליד לבנים היה יפה מאד, מטופח להבדיל למי שזוכר את הפארק לפני 10 שנים הוא היה נראה מאד מוזנח…שינוי לטובה.

היום אפשר למצוא בפארק מים זורמים, מדשאות מוריקות וכמובן את הטנק המפורסם עומד במקומו, הרבה פנסיונרים נחים על הספסל ליד המטפלות, ילדים מתרוצצים משחקים עם דגי הזהב בבריכה ואווירה כיפית בסך הכל. להמשיך לקרוא

מסגור פאזלים פתח תקווה, מסגרות לפאזל

 

פאזל ממוסגר של נוף בשדרת עצים בסתיו

פאזל ממוסגר של נוף בשדרת עצים בסתיו

אז סוף סוף סיימנו בשעה טובה את ההרכבה, אחרי ערבים מהנים ומתסכלים כאחד, וקיבלנו החלטה שאחרי כל ההשקעה שלנו ושל הילדים, הגיע הזמן למסגר את הפאזל.

מסגרת לפאזל של דיסני

מסגרת לפאזל של דיסני

Nova Totius Terrarum Orbis Geographica Ac Hydrographica Tabula

מסגרת למפת עולם דקורטיבית של הונדיוס , הונפקה לראשונה במהדורה של 1,630 באטלס הרקטור – הונדיוס Nova Totius Terrarum Orbis Geographica Ac Hydrographica Tabula

מסגרת לפאזל חוף קאריבי התאמה של המסגרת לנופים בפאזל

מסגרת לפאזל חוף אי קאריבי

מסגור פאזלים תבלינים - שום טוסקני, כוכב אניס, צ'ילי ושאר תבלינים Trefl Spices 1000 Piece Jigsaw Puzzle 68*48 ס"מ (לא כולל המסגרת)

מסגור פאזלים תבלינים – שום טוסקני, כוכב אניס, צ'ילי ושאר תבלינים Trefl Spices 1000 Piece Jigsaw Puzzle
68*48 ס"מ (לא כולל המסגרת)

מסגרת לפאזל של ארמון נימפנבורג במינכן, גרמניה. שימש כבית קיץ לאנשי הממלכה בבאווריה משנת 1675 לספירה.

מסגרת לפאזל של ארמון נימפנבורג במינכן, גרמניה. שימש כבית קיץ לאנשי הממלכה בבאווריה משנת 1675 לספירה.

מסגור פאזל של קו הרקיע של העיר ניו יורק - הניבט מצדו של גשר ברוקלין ונהר ההדסון

מסגור פאזל של קו הרקיע של העיר ניו יורק – הניבט מצדו של גשר ברוקלין ונהר ההדסון

פאזל ציור פיות רוקדות פנורמי מצויר לילדים בסגנון דיסני - צבעי ורוד, צהוב, ירוק. הופך זכרונות קסומים עם ירח ענקי ברקע, הפיות . טירה מרחוק , גן של פרחים מלבלבים , וכן שורה של רוקדי פיות , פאזל שמדמה סצנת קסומה ומתוקה של חלומות .

פאזל ציור פיות רוקדות פנורמי מצויר לילדים בסגנון דיסני – צבעי ורוד, צהוב, ירוק. הופך זכרונות קסומים עם ירח ענקי ברקע, הפיות . טירה מרחוק , גן של פרחים מלבלבים , וכן שורה של רוקדי פיות , פאזל שמדמה סצנת קסומה ומתוקה של חלומות .

פאזל נוף פנורמי של חברת רוונסבורגר גשר סנטאנג'לו (גשר המלאכים) והותיקן ברומא

צילום פאזל נוף פנורמי של חברת רוונסבורגר גשר סנטאנג'לו (גשר המלאכים) והותיקן ברומא בשעות בין ערביים לקראת שקיעה

להמשיך לקרוא

קצת על מסגרות לתמונות אנגל

מסגרות לתמונות – גם יופי, גם איכות

אם אתם צריכים מסגרות לתמונות אנחנו כאן בשבילכם, רוטשילד 75 פתח תקווה. כל תמונה הממוסגרת בתוך מסגרת מתאימה היא יצירה מושלמת. התאמת המסגרת המתאימה לתמונה מבליטה את התמונה, אך יחד עם זאת אינה גונבת את ההצגה. אנגל מסגרות לתמונות היא גלריה ותיקה השוכנת בלב פתח תקווה. בגלריה מוצגות מסגרות לתמונות בסגנונות שונים וממבחר חומרי גלם ייחודיים. המבחר הגדול של המסגרות עלול לבלבל כל אחד, אנגל מסגרות לתמונות יעזרו לכם לבחור את המסגרת המתאימה לכל תמונה.מסגרת לתמונה – איך לבחור נכון?

Picture Framing

להמשיך לקרוא

כתבו עלינו The Marker

אלו מביניכם בעלי העסקים, אנשי המכירות והשיווק, מכירים את התופעה היטב:

משקיעים בפרסום באינטרנט, בניית אתרים, באנרים, קידום אתרים, עבודה ברשתות חברתיות, עיתונים, פרינט, פליירים, שלטי חוצות כתבות ומה לא.לקוח מרוצה – זה שווה הכל

ואז, לאחר השקעה כה רבה מתגלה האמת…שכל זה שווה מעט מאד ביחס למחיר, המציאות מתחוורת אל מול מילה טובה שכנראה שווה את כל ההשקעה.

לקוח מרוצה אחד, בשם חיים קדמן, החליט שהוא מרים את הכפפה ורושם פוסט על השירות הטוב שהוא קיבל בגלריה, במחווה מיוחדת זו, רואים שאין שמץ של שיווקיות למען פרסום. האמת המשתקפת מעיניו שלו עושה את העבודה ופשוט מציגה את האמת אל מול הגולשים. אין ספק שהמחמאה הזו שווה ציון גם אצלנו ועל כך המון תודה לחיים. להמשיך לקרוא