מסגרות לתעודות

חדש ! חדש! חדש!
הגיעו מסגרות בגודל A4
מבחר צבעים .
במחיר של 35 ש"ח 
יותר זול מלקנות באינטרנט !!

מסגרות לתעודות A4 ב-35 שקל

מסגרת לתעודה A4 בזול רק 35 ש"ח

מסגרת לתעודה A4 בזול רק 35 ש"ח

צריכים מסגרות לתעודות מותאמות אישית? – הפתרון אצלנו !

מסגרות לתעודות מגיעות במגוון גדלים, עיצובים וצבעים. הם מתאימות לכל תעודה, לתעודה שתרצו לתלות על הקיר, תעודה המכריזה על המקצוע וההשכלה שרכשתם, לתעודת הוקרה שקיבלתם מהעבודה, לארגונים המעוניינים לחלק תעודות לחברים ועוד. מסגרת לתעודה תשמור על אורך החיים של התעודה, תדגיש את הכתוב בה ותהווה פריט עיצובי המוסיף נוי וחן בכל מקום שבו היא תוצב או על כל קיר שבו היא תיתלה. ב"אנגל מסגרות לתמונות" מציעים לכם שפע של מסגרות מכל הסוגים, בכל הגדלים ובמגוון עיצובים. קיבלתם תעודה שאתם רוצים להתגאות בה, צרו קשר עם "אנגל מסגרות לתמונות"!

מסגרות לתעודות

מסגרות לתעודות

מסגרות לתעודות – על חומרי הגלם המתאימים

מסגרות עץ הן מסגרות פופולאריות ונפוצות מאו. הן משדרות תחושה חמימה וביתית ומשדרגות כל מקום שבו הן מוצבות. מסגרות עץ משתלבות מצוין עם משרדים, קליניקות ובתים המרוהטים ברהיטי עץ קלאסיים ויוקרתיים.

מסגרות מתכות הן מסגרות העשויות בעיקר ממתכת האלומיניום. הן משדרות מראה מודרני ומתוחכם והנוכחות שלהם בולטת ומרשימה ביותר. מסגרות ממתכת יעניקו לכל תעודה מראה חלק, נקי ומרשים. הן מגיעות במגוון צבעים כמו שחור, לבן, כסף או כל צבע שתבחרו. את מסגרות המתכת אפשר לבחור בגוון מט או מבריק.

מסגרת תעודת דוקטורט לכימיה מאוניברסיטת צפון קרוליינה

מסגרת תעודת דוקטורט לכימיה מאוניברסיטת צפון קרוליינה

מסגרות מפלסטיק נראות לכאורה כמסגרות פשוטות יותר, אך בשנים האחרונות הן הפכו למסגרות מקובלות מאוד בשל העובדה כי חומר הפלסטיק עשוי מתרכובת פשוטה שאפשר לעבד בצורות ובסגנונות שונים.

מסגרת פספרטו מיועדת מומלצת מאוד למסגור תעודות. הפספרטו הוא מסגרת קרטון נטול חומצה המפריד ומרחיק את התעודה ממגע ישיר עם מסגרת הזכוכית ושומר עליה לאורך שנים. חומר הפספרטו מעניק לכל תעודה נפח ויוקרה.

כדי שהצעודה תמשוך את מלוא תשומת הלב המגיעה לה, חשוב לבחור מסגרת מעוצבת ומסוגננת. ב"אנגל מסגרות לתמונות" מתמחים בעיצוב מסגרות לתעודות, לצילומים ולתמונות ומעצבים מסגרות דרגת אומנות. אפשר לבחור מסגרת בכל עובי, מסגרות חלקות או מסגרות עם עיטורים וחריטות במגוון רחב של צבעים, צורות וסגנונות.

מסגרות לתעודות – מהם הגורמים המשפיעים על המחיר

מחירי המסגרות נקבעים על פי סוג המסגרת ואופי העבודה וגורמים נוספים המשפיעים על המחיר הסופי.

מחיר המסגרת נקבע בהתאם לדגם של המסגרת ולגודל שלה. האם יש צורך בזכוכית במסגרת, אם כן, באיזה סוג זכוכית משתמשים בזכוכית מט או בזכוכית רגילה.

האם יש צורך בשני סוגים של מתלים, לאורך ולרוחב. האם יש צורך בפספרטו כדי להעניק לתעודה נפח ומראה יוקרתי? חשוב לדעת כי אם תבחרו במסגרת אלומיניום לתעודות כדאי להשתמש במסגרת פספרטו כדי להגן על התעודה.

אמרתם מסגרות לתעודות, אמרתם אנגל מסגרות לתמונות

באנגל מסגרות לתמונות מייצרים מסגרות לתעודות בהזמנה אישית, בהתאם לגודל התעודה ולצרכים האישיים של כל לקוח.

אצלנו תוכלו להזמין מסגרת לתעודה' אנו נתאים עבורכם כל סוג של מסגרת שתבחרו בהתאם לצרכים ולתקציב. צברנו שנים רבות של ידע וניסיון בתחום, נשמח להעמיד אותו לשרותיכם.